polski   Polska  małopolskie   Moje Podwórko   |  Poczta 
  Portal / Kultura / Teatr / “NIE BROOKLIŃSKI MOST” - EDWARD STACHURA Środa - 30 wrzesnia 2020 Geraldy, Honoriusza, Wery    "Granica między dobrem i złem nie przebiega pomiędzy ludĄmi, ale przez człowieka" - autor nieznany  
Szukaj     Szukaj wg branz Dodaj wpis
Powiększ +

"NIE BROOKLIŃSKI MOST" - EDWARD STACHURA
 

EDWARD STACHURA TAKIEGO WYKONANIA JESZCZE PAŃSTWO NIE SŁYSZELI!

Szanowni Państwo - Uprzejmie zapraszam do obejrzenia przedstawienia muzycznego pod tytułem
"NIE  BROOKLIŃSKI MOST"

Spektakl autorski JACKA WOJCIECHOWSKIEGO oparty jest na twórczości Edwarda Stachury. Znany z różnorodnego repertuaru - jako lider rockowej Kurtyny Siemiradzkiego, wokalista uczestniczący w filharmonicznych koncertach muzyki Zygmunta Koniecznego czy odtwórca głównej roli w musicalu "Obudź się -Minnesota Blues"  tym razem śpiewa poezje.
To proste w formie i ciepłe w klimacie kameralne przedstawienie, w  którym jak w  wierszach Stachury  przeplatają się nastroje liryczne z wesołymi, sentymentalne z tragicznymi, tworząc atmosferę szczerej rozmowy trafiającej w naturalna wrażliwość widza. Wszystko to artyści przedstawiają w sposób prosty, bez zbędnych upiększeń inscenizacyjnych, czym ujmują widza i zyskują jego sympatię.
                                                                                                 
Jeżeli po wyjściu ze spektaklu będziecie chcieli usłyszeć jeszcze raz te piosenki, możecie w  kasie "Sceny Pod Ratuszem" kupić  płytę CD, a także na stronie internetowej teatru www.ludowy.pl zobaczyć teledysk do piosenki "Może się stanie raz  jeden cud"

WYSTĘPUJĄ:
Jacek Wojciechowski - śpiew, gitara
Michał Kluzowicz - fortepian
Wiesław Murzański - kontrabas, wiolonczela

Scena Pod Ratuszem
19 października, 23, 24 listopada 2004 godz.19.30
tel.4215016, 0605408326

Informacje: tel. 0605408326, e-mail: sylwia.salwinska@wp.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA